Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

×

Snart utsolgt

Pension Alpha

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Priser
kart
Omtaler
  • Fantastisk beliggenhet
  • Kjempeflink betjening
  • Utmerket renhold
Les alle anmeldelser
  • Fantastisk beliggenhet
  • Kjempeflink betjening
  • Utmerket renhold

Beskrivelse av overnattingssted

Tilgjengelighet

Man 21 Aug 2017 - Tor 24 Aug 2017 Forandre.

Sammendrag av rom

Man 21 August 2017 - Tor 24 August 2017

Mitt utvalg

/ Pris per natt Netter Total
Total:
Standard fleksibel bestilling:
VELG DITT FORETRUKNE BESTILLINGSALTERNATIV NEDENFOR.
Total:
Betales nå:
Betales nå:
BESTILL NÅ

Fasiliteter

Gratis
  • Håndklær inkludert
  • Gratis wifi‎
  • Gratis internettilgang
Generelt
  • Frokost er ikke inkludert
  • Kabel TV
Tjenester
  • Internettilgang
  • 24-timers Resepsjon

Betingelser

  • Aksepterer kredittkort

Ting å Merke Seg

**Please note** that you need to cancel your reservation at least 3 days before arrival date.


PLEASE NOTE! SPECIAL CANCELLATION POLICY FOR FAIR PERIODS:
You can cancel your reservation free of charge up to 4 weeks (28 days) before arrival date. In case of a late cancellation or a no show, we will charge the entire amount of your booking.

Tendence 25.08.-30.08.2016
Automechanika 11.09.-17.09.2016
Buchmesse 17.10.-23.10.2016
Viscom 01.11.-04.11.2016
FI Forum 14.11.-17.11.2016
Health Ingredients 28.11.-01.12.2016
Heimtextil 08-12.01.2017
Papierworld 26-30.01.2017
Ambiente 08-13.02.2017
ISH 12-17.03.2017
Musikmesse 02-06.04.2017
IMEX 14-17.05.2017
IAA 10-22.09.2017
Buchmesse 09-14.10.2017
CPHI 23-25.10.2017

Breakfast (7am - 10am) costs extra 6 Euro per person per night.

Avbestillingsregler

Kun depositumpriser

Dette overnattingsstedet har avbestillingsfrist på 3 dag(er). Hvis du ikke avbestiller innen denne fristen, må du betale et avbestillingsgebyr som tilsvarer prisen på den første natten i oppholdet.


Ikke-refunderbare priser

Bestillingen kan ikke refunderes. Hvis du velger å kansellere bestillingen eller ikke møter opp, vil du fortsatt bli belastet for hele bestillingsbeløpet.

Siste omtale

" Pulito, gentili e cordiali "

- Anonym
Les alle anmeldelser
Vis alle Frankfurt Guesthouses

Hostelworld mobilapper

Bestill mens du er på farten med de nye mobilappene til Hostelworld.

Søk blant og bestill over 33 000 overnattingssteder i mer enn 170 land, uansett hvor du er.

Nyhetsbrev Meld Deg På

Sende inn din info

Takk for at du abonnerer på vårt nyhetsbrev!

Meld deg på vårt nyhetsbrev for å få de beste tilbudene på vandrerhjem samt nyheter sendt direkte til innboksen din. Du kan melde deg av når som helst.