Hostelworld.com
HostelBookers Logo

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

×

Snart utsolgt

Pension Alpha

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Priser
kart
Omtaler
  • Perfekt beliggenhet
  • Fantastisk betjening
  • Bra renhold
Les alle anmeldelser
  • Perfekt beliggenhet
  • Fantastisk betjening
  • Bra renhold

Beskrivelse av overnattingssted

Tilgjengelighet

Ons 1 Mar 2017 - Lør 4 Mar 2017 Forandre.

Sammendrag av rom

Dag Overnatting Pris Utvalg Total
Total:
Standard fleksibel bestilling:
VELG DITT FORETRUKNE BESTILLINGSALTERNATIV NEDENFOR.
Total:
Betales nå:
Betales nå:
BESTILL NÅ

Siste omtale

" Ok but it was obvious that they don't do a thorough job cleaning between guests. I found many clumps of hair on the floor. Also don't feel that the luggage room is very secure. I would suggest going for a place further from the center for a better quality place to stay. "

- Anonym
Les alle anmeldelser

Fasiliteter

  • Gratis

    Håndklær inkludert Gratis wifi‎ Gratis internettilgang

  • Generelt

    Frokost er ikke inkludert Kabel TV

  • Tjenester

    Internettilgang 24-timers Resepsjon

Betingelser

Betingelser

Aksepterer kredittkort

Ting å Merke Seg

**Please note** that you need to cancel your reservation at least 3 days before arrival date.


PLEASE NOTE! SPECIAL CANCELLATION POLICY FOR FAIR PERIODS:
You can cancel your reservation free of charge up to 4 weeks (28 days) before arrival date. In case of a late cancellation or a no show, we will charge the entire amount of your booking.

Tendence 25.08.-30.08.2016
Automechanika 11.09.-17.09.2016
Buchmesse 17.10.-23.10.2016
Viscom 01.11.-04.11.2016
FI Forum 14.11.-17.11.2016
Health Ingredients 28.11.-01.12.2016
Heimtextil 08-12.01.2017
Papierworld 26-30.01.2017
Ambiente 08-13.02.2017
ISH 12-17.03.2017
Musikmesse 02-06.04.2017
IMEX 14-17.05.2017
IAA 10-22.09.2017
Buchmesse 09-14.10.2017
CPHI 23-25.10.2017

Breakfast (7am - 10am) costs extra 6 Euro per person per night.

Avbestillingsregler

Kun depositumpriser

Dette overnattingsstedet har avbestillingsfrist på 3 dag(er). Hvis du ikke avbestiller innen denne fristen, må du betale et avbestillingsgebyr som tilsvarer prisen på den første natten i oppholdet.


Ikke-refunderbare priser

Bestillingen kan ikke refunderes. Hvis du velger å kansellere bestillingen eller ikke møter opp, vil du fortsatt bli belastet for hele bestillingsbeløpet.

Vis alle Frankfurt Guesthouses

Hostelworld mobilapper

Bestill mens du er på farten med de nye mobilappene til Hostelworld.

Søk blant og bestill over 33 000 overnattingssteder i mer enn 170 land, uansett hvor du er.

Nyhetsbrev Meld Deg På

Sende inn din info

Takk for at du abonnerer på vårt nyhetsbrev!

Meld deg på vårt nyhetsbrev for å få de beste tilbudene på vandrerhjem samt nyheter sendt direkte til innboksen din. Du kan melde deg av når som helst.