Hostelworld.com
HostelBookers Logo

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

×

Snart utsolgt

Pension Alpha

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Priser
kart
Omtaler
  • Flott beliggenhet
  • Hjelpsom betjening
  • Kjempegodt renhold
Les alle anmeldelser
  • Flott beliggenhet
  • Hjelpsom betjening
  • Kjempegodt renhold

Beskrivelse av overnattingssted

Pension Alpha Located at Karlsruher Str.7, , Frankfurt.
Pension Alpha
Germany
Frankfurt 60329 Karlsruher Str.7
72% 218
50.1044508 8.6637711
Pension Alpha
    Ledige rom Standard Enkelt Privat Rom Med Bad/wc Standard Twin Privat Rom Med Bad/wc Standard 3 seng Privat Rom Med Bad/wc

Tilgjengelighet

Lør 1 Okt 2016 - Mar 4 Okt 2016 Forandre.

Sammendrag av rom

Dag Overnatting Pris Utvalg Total
Total:
Standard fleksibel bestilling:
VELG DITT FORETRUKNE BESTILLINGSALTERNATIV NEDENFOR.
Total:
Depositum Skal betales i dag:
Depositum Skal betales i dag:
BESTILL NÅ

Siste omtale

" rude dirty no airconditioner close to station but little dangerous 한국분들 왠만하면 돈 더 주고 좋은곳 예약하세요. "

- kdh087
Les alle anmeldelser

Fasiliteter

  • Gratis

    Håndklær inkludert Gratis wifi‎ Gratis internettilgang

  • Generelt

    Frokost er ikke inkludert Kabel TV

  • Tjenester

    Internettilgang 24-timers Resepsjon

Betingelser

Betingelser

Aksepterer kredittkort

Ting å Merke Seg

**Please note** that you need to cancel your reservation at least 3 days before arrival date.


PLEASE NOTE! SPECIAL CANCELLATION POLICY FOR FAIR PERIODS:
You can cancel your reservation free of charge up to 4 weeks (28 days) before arrival date. In case of a late cancellation or a no show, we will charge the entire amount of your booking.

Tendence 25.08.-30.08.2016
Automechanika 11.09.-17.09.2016
Buchmesse 17.10.-23.10.2016
Viscom 01.11.-04.11.2016
FI Forum 14.11.-17.11.2016
Health Ingredients 28.11.-01.12.2016
Heimtextil 08-12.01.2017
Papierworld 26-30.01.2017
Ambiente 08-13.02.2017
ISH 12-17.03.2017
Musikmesse 02-06.04.2017
IMEX 14-17.05.2017
IAA 10-22.09.2017
Buchmesse 09-14.10.2017
CPHI 23-25.10.2017

Breakfast (7am - 10am) costs extra 6 Euro per person per night.

Avbestillingsregler

Dette hotellet har en 3 dags avbestillingsregel. Unnlatelse av avbestilling i løpet av denne tiden vil resultere i et avbestillingsgebyr lik den første natten av oppholdet.

Vis alle Frankfurt Guesthouses

Hostelworld mobilapper

Bestill mens du er på farten med de nye mobilappene til Hostelworld.

Søk blant og bestill over 33 000 overnattingssteder i mer enn 170 land, uansett hvor du er.

Nyhetsbrev Meld Deg På

Sende inn din info

Takk for at du abonnerer på vårt nyhetsbrev!

Meld deg på vårt månedlige nyhetsbrev for å få de beste tilbudene og nyhetene sendt direkte til innboksen din. Du kan avmelde deg når som helst.